Skip to main content
search
Ogłoszenia

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

By 10 listopada 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 10 listopada 2022 przez KB

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie “Mamy FIO-ła na Małopolskę”, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego 1 na terenie gminy Zielonki. Doceńmy Fundacje Wspierania Onkologii IBEZraka

Realizator: Fundacja Wspierania Onkologii IBEZraka, gmina Zielonki
Projekt: „Profesjonalizm Fundacji IBEZraka”
Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Fundacji Wspierania Onkologii IBEZraka poprzez udział fundatorek w szkoleniu “Psychologia w onkologii w pracy z osobami onkologicznymi” , zaplanowanie nowych projektów społecznych oraz zakup sprzętu biurowego.
Zagłosujhttps://malopolskalokalnie.pl/fundacja-ibezraka/

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

  1. wejść na stronę pod tym adresem
  2. wybrać najciekawszą inicjatywę
  3. zagłosować,
  4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook   i udziału w wydarzeniu.

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt “Małopolska Lokalnie” dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.

Close Menu
 
22 marca 2023
Skip to content