Skip to main content
search
Ogłoszenia

Sesje Mastermind

By 11 stycznia 2021No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 11 stycznia 2021 przez admin

Dla wszystkich przed 30-tką, którzy wrócili niedawno z zagranicy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował nową, specjalną ofertę – projekt „Wróć z POWERem”. Jego częścią są sesje Mastermind – warsztaty kreatywne poświęcone wypracowaniu pomysłów na swój rozwój zawodowy. I nie tylko! Sesje to spotkania w małej, kilkuosobowej grupie z trenerem, który pomoże Wam lepiej poznać Wasze umiejętności dostrzec stojące przed Wami możliwości.

Zainteresowany? Zadzwoń 504 12 14 80 lub napisz powroty@wup-krakow.pl i dowiedz się więcej! Przekonaj się, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!
Projekt „Wróć z POWERem!” jest specjalnie dla Ciebie! Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce.
Pracujemy on-line. Wszystko załatwisz w domu!

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Rekrutacja WZP

Grafika przedstawia informacje na temat rekrutacji do projektu “Wróć z Powerem” skierowanego do osób przed 30-tką wracających z zagranicy.

Close Menu
 
27 września 2023
Skip to content