Skip to main content
search
Aktualności

Sieć kanalizacji sanitarnej w ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Szlak Bursztynowy, ul. Na Ogrody, ul. Nad Naramką, ul. Na Podskalu, ul. Na Winnice, ul. Zacisze, ul. Trojanowickiej w Zielonkach przekazana do eksploatacji

By 16 lipca 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 16 lipca 2020 przez admin

Zielonki pdeReferat Inwestycji Sieciowych Urzędu Gminy Zielonki informuje, że sieć kanalizacji sanitarnej wybudowana w miejscowości Zielonki w drodze wojewódzkiej nr 794 (ul. Krakowskie Przedmieście) oraz w ul. Szlak Bursztynowy, ul. Na Ogrody, ul. Nad Naramką, ul. Na Podskalu, ul. Na Winnice, ul. Zacisze, ul. Trojanowickiej została przekazana do eksploatacji. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do uzgadniania w siedzibie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o. o. (32-086 Węgrzce, ul. Forteczna 3, fax/tel.: (12) 286-32-35, (12) 285-02-61) projektów przyłączy (tj. odcinków kanalizacji od granic nieruchomości do instalacji wewnętrznych w budynkach) i przyłączanie swoich nieruchomości do gminnej sieci.
Sieć kanalizacji sanitarnej w ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Szlak Bursztynowy, ul. Na Ogrody, ul. Nad Naramką, ul. Na Podskalu, ul. Na Winnice, ul. Zacisze, ul. Trojanowickiej w Zielonkach została wybudowana w ramach pr ojektu pn. „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Zielonki – IV etap” przy współfinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Close Menu
 
14 lipca 2024
Skip to content