Skip to main content
search
Aktualności

Ślubowanie nauczycieli mianowanych

By 28 sierpnia 2020No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 28 sierpnia 2020 przez admin

DSC0795828 sierpnia wójt gminy Zielonki Bogusław Król odebrał ślubowanie ośmiu nauczycieli ze szkół podstawowych w Zielonkach, Bibicach i Woli Zachariaszowskiej oraz przedszkoli  samorządowych, którzy po zdanym egzaminie awansowali na stopień nauczyciela mianowanego.

Ślubowanie złożyli: Renata Wierzbiak ze Szkoły Podstawowej w Woli Zachariaszowskiej, Krzysztof Żurek, Anna Kozioł i Edyta Sajdak ze Szkoły Podstawowej w Zielonkach, Katarzyna Goraj-Zębala i Joanna Guty ze Szkoły Podstawowej w Bibicach oraz Izabela Krawczyk z Przedszkola Samorządowego w Zielonkach i Justyna Klupa z Samorządowego Przedszkola w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach.

Nauczyciele wraz z awansowaniem na nauczyciela mianowanego ślubowali rzetelnie pełnić powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Podczas uroczystości wójt Bogusław Król gratulował nowo mianowanym nauczycielom i życzył im dalszych awansów.

Nauczycielom towarzyszyli przedstawiciele dyrekcji ze szkół, w których pracują oraz dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zielonkach Anna Soblik oraz Izabela Burda z GZEAS. Dyrektor A. Soblik podkreślała wysoki poziom przygotowania informatycznego nauczycieli podczas egzaminu i życzyła im dalszego rozwoju.

DSC07958
DSC07967
DSC07970
DSC07976
DSC07980
DSC07990
DSC07997
DSC08000
DSC08008
 
Close Menu
 
4 marca 2024
Skip to content