Skip to main content
search
Aktualności

Spotkanie ze św. Mikołajem najmłodszych mieszkańców Bosutowa-Bolenia

By 11 grudnia 2015No Comments

Ostatnia aktualizacja 11 grudnia 2015 przez admin

36 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych mieszkańców sołectwa Bosutów–Boleń. Inicjatywa zapoczątkowana 4 lata temu cieszy się każdego roku coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznym spotkaniu uczestniczyło ok. 65. najmłodszych mieszkańców z rodzinami.

Świąteczna zabawa rozpoczęła się od obejrzenia teatrzyku dla dzieci pt. „Maniery biedronki Lucynki”. Wzbudziło ono wiele pozytywnych emocji i pozwoliło dzieciom na czynne uczestnictwo w spektaklu. Następnie, ku radości najmłodszych uczestników, budynek Orchidei odwiedził św. Mikołaj, który – ku olbrzymiemu zdziwieniu i radości dzieci – wpadł przez okno i przyniósł dla wszystkich dzieci słodkie, mikołajkowe prezenty. Całe spotkanie odbyło się w serdecznej i świątecznej atmosferze.
Organizatorami spotkania byli: rada rołecka sołectwa Bosutów-Boleń, OSP Bosutów, wiceprzewodniczący Rady Gminy Mirosław Golanko i sołtys sołectwa Bosutów-Boleń Jan Gajoch, którzy dziękują właścicielom Domu Weselnego Orchidea za życzliwość i nieodpłatne udostępnienie sali na to spotkanie.

Mirosław Golanko

 

1
2
 
Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content