Skip to main content
search
Relacje

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

By 11 grudnia 2014No Comments

Ostatnia aktualizacja 11 grudnia 2014 przez admin

mikołaj

 

W piątek 5 grudnia, po raz kolejny zostało zorganizowane spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci z rodzin, którymi opiekuje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, zostały zaproszone do Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach.

Święty Mikołaj spotkał się z 53 rodzinami. Na dzieci i ich rodziny czekał słodki poczęstunek na stole. Zgromadzonych odwiedził Wójt Gminy Zielonki Pan Bogusław Król. Uczestnicy imprezy mogli poznać twórczość swoich rówieśników z Zespołu Szkół w Zielonkach, gdyż, pod przewodnictwem Pani Agaty Wodki, dzieci i młodzież z kl. VIb, VIc szkoły podstawowej oraz z kl. Ib i III b gimnazjum zaprezentowały przedstawienie.            
Wszystkie zaproszone dzieci i ich rodziny otrzymały paczki z prezentami. W przygotowaniu tych upominków dla rodzin pomogli sponsorzy o wielkich i ciepłych sercach: Pani Karolina Bystroń- Kapusta z Firmy „MERKADONA” w Zielonkach, Anna Bystroń- Nowak, Pan Daniel – sklep monopolowy Euro- Zielonki, Hurtownia warzyw i Owoców ALBERT, Państwo Krystyna i Bogdan Nowak, Firma „KACPEREK”, Pan Stefan Łysek z Bibic, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Firma Krakowiak z Węgrzc (Państwo Machnik).
Bezpłatnie jak co roku Pan Krystyn Mielnik – niezawodny pomocnik Świętego Mikołaja, dowiózł dzieci na imprezę mikołajową.
Dzieci wraz z rodzicami, dziadkami do domu wracały z uśmiechniętymi twarzami i nadzieją, że zapewne w przyszłym roku także będą mogły spotkać się z rówieśnikami i ze Świętym Mikołajem.

„ Mikołajki, Mikołajki
To prawdziwy czas jak z bajki…”
Szanowny Panie WUJKU Mielniku!
Jak co roku dziękujemy, że bezpiecznie dojedziemy
 Wdzięczne dzieciaki

Close Menu
 
14 lipca 2024
Skip to content