Skip to main content
search
Aktualności

Sprawdźmy placówkę opiekującą się naszymi dziećmi

By 3 września 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 3 września 2014 przez admin

przedszkole w Trojanowicach2zmn

Końcem sierpnia w rejestrze żłobków i klubów dziecięcych prowadzonym przez gminę Zielonki pojawiły się dwie nowe placówki: „Żłobek dla Milusińskich” w Trojanowicach oraz „Kubisiowy Ogród” w Węgrzcach.  
Wpis do ewidencji uzyskała nowa szkoła: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w Bibicach i nowe przedszkole: Niepubliczne Przedszkole „Kubisiowy Ogród” w Węgrzcach.
Z wykazem placówek wpisanych do prowadzonej przez gminę Zielonki ewidencji szkół i placówek niepublicznych (szkół i przedszkoli niepublicznych) oraz rejestrem żłobków i klubów dziecięcych i wykazem dziennych opiekunów wraz adresami tych placówek można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki  w zakładce Rejestry i ewidencje, Wykaz dziennych opiekunów lub na stronie internetowej Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zielonkach: tutaj.
Zachęcamy do tego i przypominamy, że gwarancją bezpiecznego pobytu dziecka w placówce niepublicznej jest uzyskanie zgodnie z przepisami wpisu do gminnego rejestru, wykazu lub ewidencji.

Close Menu
 
29 lutego 2024
Skip to content