Skip to main content
search
Aktualności

Strajk w szkołach i przedszkolach samorządowych gminy Zielonki

By 8 kwietnia 2019No Comments

Ostatnia aktualizacja 8 kwietnia 2019 przez admin

Z uwagi na brak porozumienia w rozmowach między stroną rządową a związkami zawodowymi reprezentowanymi przez ZNP i FZZ, zgodnie z zapowiedziami dzisiaj, czyli 8 kwietnia 2019 r., od godz. 7.00 rozpoczął się bezterminowy strajk nauczycieli z samorządowych szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę Zielonki. 

Pomimo to wszystkim dzieciom, które w dniu strajku zgłosiły się do swoich szkół i przedszkoli, zorganizowano opiekę i zajęcia w budynkach tych placówek oświatowych. 

Dzisiaj, tj. 8 kwietnia 2019 r. na godzinę 12.00 Wójt Gminy Zielonki zwołał sztab kryzysowy, aby na bieżąco śledzić przebieg wydarzeń i podjąć działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji wobec naszych uczniów i wychowanków, a także przygotować plan działań związanych z przeprowadzeniem egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty. 

O bieżącej sytuacji i kolejnych krokach będziemy wspólnie z dyrektorami informować Państwa poprzez stronę internetową gminy Zielonki. Szczegółowych informacji udzielą także Państwu dyrektorzy szkół i przedszkoli, do których uczęszczają Państwa dzieci. 

Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zielonkach mgr Anna Soblik

Close Menu
 
23 maja 2024
Skip to content