Skip to main content
search
Aktualności

Strategia Rozwoju Gminy Zielonki na lata 2021-2030 – ankieta

By 10 kwietnia 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 10 kwietnia 2020 przez admin

zielonki3Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Zielonki! 
W marcu tego roku przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Zielonki na lata 2021-2030. Będzie to dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. 
Strategia Rozwoju Gminy jest ważnym dokumentem i dotyczy ona nas wszystkich, dlatego też zapraszamy do podzielenia się opinią na temat potrzeb i problemów, jakie dotykają gminę Zielonki. Ankieta pozwoli ocenić zmiany, jakie nastąpiły w ostatnich 10 latach, a także wyznaczyć priorytetowe kierunki działania na kolejne lata.  Wiedza o tym co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość a także lokalnych problemów, jest dla nas bardzo ważna. Państwa sugestie będą cenną wskazówką przy tworzeniu zapisów nowej Strategii Rozwoju Gminy Zielonki. 
Zdajemy sobie sprawę, że panująca obecnie sytuacja w kraju jest wyjątkowa, uniemożliwia nam swobodne poruszanie się i ogranicza życie codzienne. Nie wiemy jak długo sytuacja ta potrwa. Dlatego też, pomimo trudnego czasu, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w pracach nad dokumentem Strategii. 
Ze względu na pandemię koronawirusa formularz ankiety dostępny będzie jedynie w formie elektronicznej. Zależy nam jednak, aby wszyscy mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat potrzeb gminy, dlatego też zachęcamy do pomocy w wypełnieniu ankiety przez osoby posiadające ograniczony dostęp do komputera. 
Jeżeli mieszkają Państwo ze starszą osobą, która ma problemy z wypełnieniem ankiety elektronicznie, prosimy, by Państwo wsparli te osoby, wypełniając tę ankietę wspólnie z nimi. Zależy nam na głosie każdego mieszkańca! 
Ankieta będzie aktywna do 24 kwietnia 2020, jest anonimowa, a jej wyniki będą analizowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 15 – 20 minut. Termin wypełniania ankiet został przedłużony do 30 kwietnia 2020 r.
Ankieta była aktywna do 30 kwietnia 2020 roku.
Dziękujemy   
 
 
Przewodniczący Rady Gminy                                                                   Wójt Gminy Zielonki
Mirosław Golanko                                                                                        Bogusław Król
Close Menu
 
24 kwietnia 2024
Skip to content