Skip to main content
search
Relacje

Strategia Rozwoju Gminy Zielonki 2010-2020

By 25 maja 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 25 maja 2016 przez admin

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Zielonki

Osiągnęliśmy już półmetek realizacji Strategii Rozwoju Gminy Zielonki na lata 2010-2020.

Nadszedł czas na podsumowanie wykonanych zadań oraz na wyznaczenie obszarów, które mogą wymagać poprawy lub korekty w perspektywie kolejnych 5 lat. Gmina Zielonki dynamicznie się rozwija, a w jej społeczno-gospodarczym otoczeniu wiele się zmienia.

Ankieta, którą do Państwa kierujemy, pozwoli ocenić dokonane już zmiany oraz wyznaczyć kolejne priorytetowe zadania, najważniejsze dzisiaj z punktu widzenia mieszkańców gminy.

Ponieważ Strategia Rozwoju dotyczy wszystkich mieszkańców gminy, dlatego proponujemy wszystkim Państwu udział w ocenie jej dotychczasowej realizacji, a także w wyznaczaniu kolejnych ważnych spraw do załatwienia na przyszłość. Chcemy poznać Państwa opinie i propozycje oraz zaprosić do zaangażowania się w podejmowanie decyzji, które będą miały wpływ na nasze codzienne życie.

Anonimową ankietę można wypełnić w formie papierowej, która trafi do  Państwa skrzynek pocztowych lub w wersji elektronicznej, korzystając ze strony www.strategia.zielonki.pl w terminie do 20 czerwca 2016 r.
Serdecznie dziękuję Państwu za poświęcony czas.|

W imieniu Samorządu Gminy
Bogusław Król Wójt Gminy Zielonki

POBIERZ ANKIETE PDF

 

PRZEJŚCIE DO ANKIETY ELEKTRONICZNEJ 

Close Menu
 
23 maja 2024
Skip to content