Skip to main content
search
Nagrody i wyróżnienia

Strona www.zielonki.pl wyróżniona

By 7 sierpnia 201327 lutego, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 27 lutego 2022 przez AO

Oficjalna strona internetowa gminy Zielonki zielonki.pl otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Polski Internet” w kategorii Portal Miasta i Gminy. „Polski Internet” to konkurs na najlepszą stronę internetową, nad którym Patronat Honorowy objęli: Ministerstwo Infrastruktury, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz  Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Nagrody i wyróżnienia wręczone zostały 20 stycznia podczas uroczystej gali na nowym stadionie we Wrocławiu.

 

Konkurs „Polski Internet” zorganizowała The World Internet Foundation. „Polski Internet” jest jedynym w Polsce konkursem na najlepszą stronę internetową posiadającym tak prestiżowe patronaty honorowe. Ma na celu wyłonienie najlepszych stron internetowych w różnych kategoriach tematycznych i branżowych. Organizatorzy chcą w ten sposób promować i oceniać rozwiązania w dziedzinie budowania wizerunku w internecie. Strony oceniano w 41 kategoriach. W każdej z kategorii wyboru dokonywała kapituła konkursu oraz internauci, zarówno jury jak i internauci przyznawali jedną nagrodę i dwa wyróżnienia. Nasza gmina otrzymała wyróżnienie od kapituły konkursu. Portal gminy Zielonki został wysoko oceniony przez kapitułę i znalazł się w gronie wyróżnionych stron, nagrodzonych za dostarczanie dużej ilości informacji i najnowszych wiadomości. Wyróżnienie odebrał osobiście wójt Bogusław Król.
Oceniano też m.in. Portale Informacyjne – tu laureatem została strona Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego
www.marr.pl, a wyróżniona została strona prowadzona przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego www.fundusze.malopolska.pl. W kategorii Najlepsza Firma zwyciężyło Allegro, a laureatem w kategorii Kultura i Sztuka została oficjalna strona Muzeum Powstania Warszawskiego www.1944.pl.
 MKF

 

gala_internet_dyplom
 

gala_internet_statuetka
 

gala_internet
 gala_internet1
 gala_internet2
 gala_internet3
 gala_internet4
 gala_internet5
 gala_internet6
 gala_internet7
 gala_dyplom_statuetka8
Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content