Skip to main content
search
Aktualności

Stypendia dla najlepszych sportowców przyznane!

By 13 kwietnia 202226 kwietnia, 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 26 kwietnia 2022 przez IO

Wójt gminy Zielonki przyznał stypendia i nagrody sportowe dla trenera i zawodników za osiągnięcia sportowe w 2021 roku. Łączna kwota nagród i stypendiów przyznanych w 2022 roku to 146 950 zł. Złożono 41 wniosków o przyznanie stypendium sportowego – wszystkie zostały rozpatrzone pozytywnie (1 zawodnik zrezygnował) oraz 26 wniosków o przyznanie nagrody sportowej – z czego 24 wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie (2 wnioski nie spełniały wymagań określonych uchwałą Nr IX/73/2019 Rady Gminy Zielonki z dnia 27 czerwca 2019 roku w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz wysokości stypendiów sportowych, nagród sportowych i wyróżnień sportowych gminy Zielonki Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2019 r., poz. 5849 z późn. zm.).

Stypendia sportowe otrzymali następujące zawodnicy:
kickboxing: Natalia Stelmowska;
karate: Mateusz Matejczuk, Mateusz Mączka, Ksawery Kuśnierczyk, Przemysław Kuśnierczyk, Nikola Kuśnierczyk, Jan Kursa, Tomasz Barwiński, Alisa Movsikova, Kacper Warzecha;
cheerleading: Małgorzata Mączka, Emilia Danhofer, Sonia Ambroży, Oliwia Gołda, Anna Borzym, Magdalena Borzym, Sylwia Seweryn, Emilia Maduzia;
biegi na orientację: Maja Lamparska, Iwona Lamparska;
trial motocyklowy: Paweł Ryncarz, Krzysztof Ryncarz
triathlon: Teodor Dawiec, Tymoteusz Dawiec;
szachy: Szymon Piątek;
pływanie: Patryk Rachwał, Olga Rachwał, Ada Skrzypek;
badminton: Cezary Orszula;
lekkoatletyka: Aleksandra Belowska, Igor Staszek, Patryk Skrzypek;
tenis ziemny: Władysław Kućmierczyk;
judo: Szymon Kwandrans, Joanna Hudzikiewicz;
żeglarstwo: Gita van der Voort;
piłka siatkowa: Julia Dragosz;
piłka nożna: Maksymilian Żmuda;
brydż sportowy: Szymon Superson;
skok wzwyż: Aleksandra Kwaśny.

Nagrody sportowe otrzymali zawodnicy:
cheerleading: Oliwia Szablowska, Zofia Zięba, Amelia Matanyj, Karolina Liszka, Anna Steczkowska, Anna Wywiał, Natalia Koczwara, Alicja Sadowska, Emilia Sadowska, Katarzyna Domagała, Wiktoria Suchan, Zuzanna Trela, Karolina Trela, Kinga Cieślik, Bogumiła Latinek, Bożena Serczyk-Jastrzębska, Bożena Boryczko, Dorota Kujawiak;
tenis ziemny: Piotr Voigt, Tomasz Voigt, Marcin Voigt;
badminton: Dominik Kwinta;
lekkoatletyka: Lena Skrzypek.

Nagrodę sportową dla trenera otrzymała Katarzyna Gazda-Suchanek – trener cheerleadingu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Close Menu
 
2 grudnia 2022
Skip to content