Skip to main content
search
Aktualności

Stypendia i Nagrody Edukacyjne Wójta Gminy Zielonki za rok szkolny 2020/2021

By 23 września 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 23 września 2021 przez admin

stypendia

W sierpniu i wrześniu zostały przyznane Stypendia i Nagrody Edukacyjne Wójta Gminy Zielonki za rok szkolny 2020/2021. Nagrody otrzymali absolwenci szkół podstawowych z terenu gminy, którzy na zakończenie nauki w szkole podstawowej uzyskali najwyższą średnią ocen i wzorowe zachowanie. Stypendia przyznano uczniom klas IV – VII  za wybitne osiągnięcia w konkursach, turniejach i olimpiadach naukowych lub artystycznych, którzy ponadto musieli wykazać się średnią ocen co najmniej 5,0 i wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem.

Wśród absolwentów, którzy otrzymali Nagrody Edukacyjne Wójta Gminy Zielonki, bowiem  na zakończenie nauki w szkole podstawowej uzyskali najwyższą średnią ocen i wzorowe zachowanie za rok szkolny 2020/2021, byli: Weronika Szafraniec (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach), Wiktoria Strużycka (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach), Adam Jankowski (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach), Barbara Zając (Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej) i Maja Zielińska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w Bibicach).
Stypendia przyznano uczniom klas IV – VII  za wybitne osiągnięcia w konkursach, turniejach i olimpiadach naukowych lub artystycznych, którzy ponadto musieli wykazać się średnią ocen co najmniej 5.0 i wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem. Należą do nich: Bartosz Gończowski (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach), Viktoria Lepiarska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach), Gabriela Grolewska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w Bibicach), Karolina Grolewska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w Bibicach), Filip Grolewski (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w Bibicach), Dominik Wicherek (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach), Kamil Zontek (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach), Natalia Cyrkowicz (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach) i Karolina Grzyb (Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki w Korzkwi). 

W 2021 roku przyznano Nagrody i Stypendia Wójta Gminy Zielonki za łączną kwotę 12 480 zł.
W związku z trwającym nadal na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem zagrożenia COVID-19 oraz rosnącą liczbą zakażeń, niestety w tym roku nie odbędzie się tradycyjne uroczyste spotkanie i osobiste wręczenie Nagród i Stypendiów Edukacyjnych za rok szkolny 2020/2021 przez Wójta Gminy Zielonki. W najbliższych dniach do nagrodzonych uczniów zostaną przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej listy gratulacyjne.

Nagrodzonym uczniom składamy gratulacje za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021 i życzymy dalszych sukcesów naukowych i artystycznych.

 

w z. Wójta
Zastępca Wójta

(-) mgr Arnold Kuźniarski

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content