Skip to main content
search
Informacje dla przedsiębiorców

Stypendium adaptacyjne – start w zatrudnienie w ramach projektu „Ekspres Praca” Punkt Aktywizacji i Treningu dla osób młodych

By 24 czerwca 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 24 czerwca 2024 przez AO

Szanowny Pracodawco, Przedsiębiorco!

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego zaprasza do przetestowania nowego rozwiązania jakim jest stypendium adaptacyjne – start w zatrudnienie oferowanego w ramach projektu pilotażowego pod nazwą „Ekspres Praca” Punkt Aktywizacji i Treningu dla osób młodych.

„Stypendium adaptacyjne – start w zatrudnienie” to świadczenie w ramach pilotażu, w którym testowana jest nowatorska metoda wspierania osób młodych (uczestników pilotażu) do 30 roku życia. w procesie zatrudnienia, polegająca na sfinansowaniu miesięcznego kosztu zatrudnienia.

Skierowany do Pracodawcy uczestnik projektu pilotażowego otrzymuje stypendium adaptacyjne, które pokrywane jest przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego w wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Wnioski należy składać w Punkcie Ekspres Praca mieszczącym się przy ul. Bosackiej 18 w Krakowie. Szczegółowych informacji udziela Konsultant ds. pracodawców: Joanna Mikrut tel.: + 48 727-779-679, email: jmikrut@uppk.pl

Do pobrania: Wniosek o sfinansowanie adaptacji w miejscu pracy (pdf. 240 KB)
Do pobrania: Promesa zatrudnienia (pdf. 169 KB)

Zapraszamy do kontaktu!

Informacja zamieszczona została w ramach porozumienia o zawiązaniu współpracy na rzecz nowych możliwości rozwoju zawodowego osób dorosłych w związku z realizacją przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie projektów Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa oraz Nowy Start w Małopolsce.

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content