Skip to main content
search
Aktualności

Święty Mikołaj w sołectwie Januszowice

By 15 grudnia 2014No Comments

Ostatnia aktualizacja 15 grudnia 2014 przez admin

Już tradycyjnie, bo po raz czwarty, a tego roku w niedzielę 15 grudnia, do pensjonatu Polesie  w Januszowicach przybył Święty Mikołaj wraz ze swoją anielską świtą na spotkanie dzieci z sołectwa. Spotkanie to było możliwe dzięki zaangażowaniu pani sołtys Marty Sadzik, rady sołeckiej, Koła Przyjaciół Januszowic oraz współpracy z właścicielem pensjonatu Polesie panem Markiem Kurzdymem.

Dzieci oczekując niecierpliwie na Mikołaja bawiły się wspólnie, a rodzice i opiekunowie mieli okazję do rozmów przy kawałku ciasta, kawie, herbacie oraz pysznej, gorącej czekoladzie serwowanej dzięki uprzejmości pani Renaty Utylskiej. Święty Mikołaj siedzący na honorowym miejscu, przed wręczeniem słodkiej paczki, najpierw rozmawiał chwilę z każdym dzieckiem. Tym razem dzieci dzieliły się z obecnymi swoimi zainteresowaniami, pasjami. Niektóre śpiewały piosenki, inne mówiły wierszyki.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Obecni z radością i dumą  patrzyli na szybko rosnące, najmłodsze pokolenie Januszowic, a Święty Mikołaj obiecał zjawić się w tym samym miejscu  za rok.
Zofia Kucab

Close Menu
 
25 lipca 2024
Skip to content