Skip to main content
search
Ogłoszenia

Szkolenia komputerowe – Kompetencje ICT do 50+

By 16 lipca 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 16 lipca 2014 przez admin

Związek Młodzieży Wiejskiej realizuje na terenie województwa małopolskiego projekt mający na celu podwyższenie kompetencji osób dorosłych w wieku 50 – 64 lata (w tym osoby zatrudnione i bezrobotne) poprzez szkolenia komputerowe pod nazwą: “Kompetencje ICT do 50+”.

Szkolenia odbywać się będą w miejscu dogodnym dla Państwa, często w miejscu przez Państwa wyznaczonym (odpłatność za wynajęcie sali dla Państwa po uzgodnieniu po zgłoszeniu grupy).
Grupy szkoleniowe powinny liczyć po 10 osób. Terminy szkoleń (10 zajęć po 6 godzin lekcyjnych = 60 godzin lekcyjnych – np. 2 razy w tygodniu po 3 godz. lekcyjne, ewentualnie krócej ) po uzgodnieniu z grupą/Państwem.
Szkolenia są całkowicie bezpłatne, uczestnicy otrzymują również zwrot kosztów dojazdu na podstawie biletów lub samochodem na podstawie kilometrówki deklarowanej. Szkolenia trwają dwa miesiące dla każdej grupy.
Ilość grup – 10 na całe województwo małopolskie, decyduje zatem kolejność zgłoszeń. Szkolenia kończą się egzaminem ECDL – międzynarodowy certyfikat poświadczający Państwa umiejętności komputerowe.
Tematyka szkoleń: umiejętności komputerowe, edytor tekstów (Word), arkusz kalkulacyjny (Exel), umiejętności poszukiwania wiadomości w internecie, grafika komputerowa. Moduły szkoleniowe będą do wyboru.
Zgłoszenia mailowe lub telefoniczne do końca lipca –
Albert Dziura – 501 583 699, adziura23@gmail.com

Po zgłoszeniu grupy przesyłamy resztę dokumentów.

Albert Dziura
Prezes Honorowy ZMW w Małopolsce

* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

Close Menu
 
31 maja 2023
Skip to content