Skip to main content
search
Aktualności

Szkolenie AED „4 minuty – podłącz i ratuj!”

By 10 listopada 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 10 listopada 2022 przez AO

Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie AED, które odbędzie się w poniedziałek 14 listopada o godz. 18:00 w remizie OSP Zielonki przy ul. Galicyjskiej 17A.
Jest to świetna okazja, żeby pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników zdobyć praktyczną wiedzę na temat obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Szkolenie zapewnia ważne umiejętności z zakresu sprawnego i skutecznego nadawania pierwszej pomocy. Według Europejskiej Rady Resuscytacji największe szanse na przeżycie osoby poszkodowanej z nagłym zatrzymaniem krążenia daje rozpoczęcie resuscytacji krążeniowo-oddechowej z zastosowaniem AED w ciągu nie więcej niż 4 minut od wystąpienia objawów. Zatem każda sekunda jest na wagę złota i niezbędne są umiejętności szybkiego reagowania i natychmiastowego podejmowania decyzji.
Kompetencje, które zdobędą uczestnicy szkolenia, pozwolą zachować spokój i pewność siebie w sytuacji kryzysowej oraz bezzwłocznie podjąć działania, które mogą uratować życie.
Wstęp na wydarzenie jest wolny. Każdy uczestnik będzie miał możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

grafika z tekstem Szkolenie AED 14 listopada 2022 godz. 18:00Remiza OSP w Zielonkach Galicyjska 7A Wstęp wolny

Close Menu
 
18 maja 2024
Skip to content