Skip to main content
search
Ogłoszenia

Targi SMART CITY EXPO (Barcelona) – zaproszenie do udziału

By 13 lipca 2021No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 13 lipca 2021 przez admin

Zapraszamy do udziału w targach SMART CITY EXPO (Barcelona 16-18 listopad 2021 r) oraz warsztatach z rozwijania działalności eksportowej.  Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.
Do zaprezentowania swojej firmy na targach zapraszamy mikro-, małe- i średnie przedsiębiorstwa z Małopolski prowadzące działalność w obszarze SMART CITY, zainteresowane rozwojem swojej działalności międzynarodowej. Uczestnikom ZAPEWNIAMY: wspólne stoisko wystawiennicze dla 8 MŚP z Małopolski, zakwaterowanie, wyżywienie i przelot, wejściówki na targi oraz towarzyszące wydarzenia branżowe, projekt i wykonanie katalogu promocyjnego (dla wybranych firm). Udział w projekcie „Małopolska Open Eyes Economy Hub” to SZANSA, na: promocję firmy na targach, w mediach branżowych, na spotkaniach networkingowych, nowe zagraniczne kontakty biznesowe, zdobycie wiedzy z zakresu: eksportu, networkigu, design thinking, pozyskanie umiejętności nawiązywania i budowania relacji biznesowych.
Wyjazd na targi poprzedzą warsztaty mające na celu przekazanie wiedzy i umiejętności przydatnych do zwiększenia aktywności międzynarodowej przedsiębiorstwa. Rekrutacja trwa do 26.07.2021 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://oees.pl/hub/rekrutacja-targi/

Close Menu
 
3 października 2023
Skip to content