Skip to main content
search
Relacje

Ten wyjątkowy dzień w Woli Zachariaszowskiej

By 6 lutego 2017No Comments

Ostatnia aktualizacja 6 lutego 2017 przez admin

wola1

 

21 stycznia na zaproszenie rady sołeckiej i Artura Kwietnia sołtysa Woli Zachariaszowskiej odbył się bal seniora. Na zaproszenie odpowiedziało 60 seniorów, którzy przybyli do sali księżycowej w budynku wielofunkcyjnym w Woli Zachariaszowskiej. Spotkanie integracyjne seniorów zostało poprzedzone mszą świętą w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej.


Już od siedmiu lat, raz w roku na specjalne spotkanie zapraszani są seniorzy mieszkający w Woli Zachariaszowskiej. Tradycję tę zapoczątkowała poprzednia sołtys Lucyna Kwiecień, a dziś kontynuuję – Artur Kwiecień wybrany na sołtysa w czerwcu 2015 roku. Coroczne spotkania dla seniorów są okazją do spędzenia czasu w miłym towarzystwie i wspólnej rozmowie. Wśród zaproszonych gości była m.in. Romana Chadysz-Michalska – dyrektor Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej, Lech Wnuk – dyrygent Orkiestry OSP Wola oraz przedstawiciele Środowiskowego Domu Samopomocy, Koła Gospodyń Wiejskich, miejscowej orkiestry i straży z Woli Zachariaszowskiej.
Jak co roku dla gości przygotowano szereg atrakcji. Jedną z nich był występ grupy kolędniczej „Sami swoi” z sąsiedniej Górnej Wsi. Do zabawy przygrywał gościom zespół muzyczny, który zachęcał do tańca. Jak to w karnawale – chętnych na parkiecie nie brakowało. Na ten wyjątkowy dzień wielu seniorów czekało już od dawna.
Już od połowy listopada seniorzy dopytywali mnie o tę imprezę i czekali na nią. Cieszy mnie ta integracja młodego i starszego pokolenia – mówił Artur Kwiecień.
KB

wola2

wola3

wola4

 

wola5

Close Menu
 
24 stycznia 2025
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
Skip to content