Skip to main content
search
Aktualności

Ul. Widokowa w Zielonkach – zmodernizowany kolejny fragment

By 29 lipca 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 29 lipca 2022 przez IO

Zakończono prace przy modernizacji odcinka ul. Widokowej w Zielonkach od ul. Babilon do ul. Ks. J. Michalika w rejonie Szkoły Podstawowej w Zielonkach. Droga jest otwarta dla ruchu.
W ramach inwestycji przebudowany został ok. 220-metrowy odcinek drogi od ul. Babilon do ul. Ks. J. Michalika wraz ze skrzyżowaniem. Nowa jezdnia asfaltowa została miejscami poszerzona do 4,5 m. Wykonane zostało odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej z kratkami ściekowymi oraz korytkami, a na odcinku ok. 100 m w rejonie parkingu przy szkole w Zielonkach zbudowano ciąg pieszy o szerokości 2 m. Koszt wykonania wyniesie ponad 700 tys. z budżetu gminy Zielonki.
Umowę na wykonanie z firmą Jankop gmina Zielonki podpisała 15 marca, umowny termin realizacji to 15 września 2022 r. Wykonawca przygotowuje się do złożenia dokumentów do odbioru, wtedy gmina będzie mogła do niego przystąpić.
Przypomnijmy, że inwestycja stanowi kontynuację modernizacji ul. Widokowej, w 2021 r. wyremontowano 318-metrowy odcinek ul. Widokowej w Zielonkach od ul. Babilon w kierunku ul. Rzyczyskiej.

Opisujemy: zdjęcia przedstawiają zmodernizowany odcinek ul. Widokowej w Zielonkach

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content