Skip to main content
search
Aktualności

Umowa na przebudowę zaplecza LKS Zieleńczanka podpisana

By 15 grudnia 2017No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 15 grudnia 2017 przez admin

DSC0111715 grudnia wójt gminy Zielonki Bogusław Król podpisał umowę na przebudowę zaplecza Ludowego Klubu Sportowego Zieleńczanka z wyłonioną w przetargu firmą KONTRAKT Władysław Kwiatek z Krakowa. Koszt inwestycji to prawie 1,5 mln. Nowe zaplecze dla działalności klubu sportowego powinno zostać oddane do użytku do 15 lipca 2018 r.


Budynek będzie parterowy, o powierzchni użytkowej 223,01 m². Powstaną trzy szatnie wraz z sanitariatami przeznaczone dla gości, seniorów i juniorów, szatnie sędziów i trenera, zaplecze socjalne, magazyn sprzętu, sala konferencyjna. Z budynku będzie można wychodzić bezpośrednio na boisko od strony szatni zawodników. Budynek zostanie wybudowany w nowoczesnej technologii. W ramach kontraktu firma wyposaży zaplecze m.in. w meble .
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie istniejącego budynku zaplecza szatniowego LKS “Zieleńczanka” Zielonki wraz z niezbędnymi instalacjami i infrastrukturą techniczną, schodami zewnętrznymi wraz z zabudową hydrantu na istniejącej sieci wodociągowej dla potrzeb klubu sportowego oraz remont boiska dz. nr 1/5, 1/8 obręb 26 w Krakowie (bowiem teren LKS zlokalizowany jest już na terenie miasta Krakowa) ma się zakończyć do 15 lipca 2018 roku, koszt inwestycji wyniesie 1 499 991,15 zł. Wykonawcę wyłoniono drogą przetargu – w trzecim z kolei postępowaniu zgłosiło się dwóch oferentów, dwa poprzednie unieważniono z powodu braku ofert.
Przekazanie placu budowy nastąpi w poniedziałek 18 grudnia.
IO

Close Menu
 
22 lutego 2024
Skip to content