Skip to main content
search
Aktualności

Umowa na przebudowę zaplecza LKS Zieleńczanka podpisana

By 15 grudnia 2017No Comments

Ostatnia aktualizacja 15 grudnia 2017 przez admin

DSC0111715 grudnia wójt gminy Zielonki Bogusław Król podpisał umowę na przebudowę zaplecza Ludowego Klubu Sportowego Zieleńczanka z wyłonioną w przetargu firmą KONTRAKT Władysław Kwiatek z Krakowa. Koszt inwestycji to prawie 1,5 mln. Nowe zaplecze dla działalności klubu sportowego powinno zostać oddane do użytku do 15 lipca 2018 r.


Budynek będzie parterowy, o powierzchni użytkowej 223,01 m². Powstaną trzy szatnie wraz z sanitariatami przeznaczone dla gości, seniorów i juniorów, szatnie sędziów i trenera, zaplecze socjalne, magazyn sprzętu, sala konferencyjna. Z budynku będzie można wychodzić bezpośrednio na boisko od strony szatni zawodników. Budynek zostanie wybudowany w nowoczesnej technologii. W ramach kontraktu firma wyposaży zaplecze m.in. w meble .
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie istniejącego budynku zaplecza szatniowego LKS “Zieleńczanka” Zielonki wraz z niezbędnymi instalacjami i infrastrukturą techniczną, schodami zewnętrznymi wraz z zabudową hydrantu na istniejącej sieci wodociągowej dla potrzeb klubu sportowego oraz remont boiska dz. nr 1/5, 1/8 obręb 26 w Krakowie (bowiem teren LKS zlokalizowany jest już na terenie miasta Krakowa) ma się zakończyć do 15 lipca 2018 roku, koszt inwestycji wyniesie 1 499 991,15 zł. Wykonawcę wyłoniono drogą przetargu – w trzecim z kolei postępowaniu zgłosiło się dwóch oferentów, dwa poprzednie unieważniono z powodu braku ofert.
Przekazanie placu budowy nastąpi w poniedziałek 18 grudnia.
IO

Close Menu
 
22 czerwca 2024
Skip to content