Skip to main content
search
Relacje

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w gminie Zielonki

By 27 czerwca 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 27 czerwca 2016 przez admin

924 czerwca  2201 uczniów zieloneckich szkół wraz z gronem pedagogicznym uroczyście pożegnało miniony rok szkolny.  Za nimi dziesięć miesięcy wytężonej pracy, podczas których towarzyszyły im radości z sukcesów, ale i gorycze porażek. Koniec roku szkolnego to dobry moment, by dokonać podsumowań, podziękować wszystkim za codzienny trud i docenić najwybitniejszych. W tym roku nagrody wójta za szczególne osiągnięcia otrzymało ośmiu nauczycieli, dziewięciu uczniów szkół podstawowych oraz siedmiu gimnazjalistów. 

Były przemówienia, kwiaty, podziękowania, popłynęły też łzy wzruszenia. Pożegnano 220 uczniów klas VI szkół podstawowych, szkolne mury opuściło również 198 uczniów najstarszych klas gimnazjów. Swą dalszą przygodę z nauką rozpoczną oni od września  już  w nowym miejscu i wśród nowych kolegów. To jednak nie koniec zmian. Szkoła Podstawowa w Owczarach rozpocznie rok szkolny 2016/2017 z nową dyrekcją. Dotychczasowy dyrektor, Paweł Zegartowski oficjalnie żegnając się z wszystkimi dziękował za owocną współpracę.
Wójt Bogusław Król życzył uczniom i nauczycielom, by po udanych wakacjach wrócili z nową energią i zapałem do pracy. Nagrodził również najwybitniejszych i najbardziej zaangażowanych.
Wśród nagrodzonych nauczycieli w tym roku znaleźli się: Joanna Pasek  z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach,  Barbara Bryła z Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej, Józefa Nocoń, Monika Sikoń, Grzegorz Daszkiewicz, Małgorzata Maruszak-Kobas i Paulina Popiołek z ZS w Bibicach oraz Janina Franczak z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach
Doceniono uczniów szkół podstawowych:
Kamilę Cieślik ze Szkoły Podstawowej w Owczarach, Oliwię Pietrzyk, Gabrielę Chmielecką i Jakuba Bubaka z ZS w Zielonkach, Wiktorię Adamek z ZS w Woli Zachariaszowskiej, Aleksandrę Gracę, Alicję Wachnicką i Karola Padło z ZS w Bibicach oraz Annę Kolarską z ZS w Korzkwi.
Tegoroczni nagrodzeni gimnazjaliści to: Barbara Wadowska z ZS w Zielonkach, Agnieszka Kania z ZS w Woli Zachariaszowskiej,  Weronika Cichoń,  Krzysztof Góra i Julia Młyńska z ZS w Bibicach, Zofia Wilk i Anna Talanda z  Zespołu Szkół w Korzkwi.
KŁK

Więcej zdjęć z uroczystości tutaj:

2
4
5
12
6
10
8
7
3

 

 

Close Menu
 
14 lipca 2024
Skip to content