Skip to main content
search
Ogłoszenia

W Krakowie o budownictwie energooszczędnym

By 18 kwietnia 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 18 kwietnia 2014 przez admin

Wszystkich, którzy chcieliby zdobyć aktualne wiadomości na temat energooszczędnych rozwiązań i materiałów budowlanych, spełniających obowiązujące kryteria – budować ekonomicznie i opłacalnie – zapraszamy na spotkanie w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl. Najbliższe, odbędzie się w Krakowie już 24.04. i poświęcone będzie w całości tematyce efektywnego energetycznie budownictwa jednorodzinnego.

Miejscem konferencji jest  Restauracja Aquarius przy Bulwarze Czerwieńskim 81, obok Mostu Dębnickiego, a początek zaplanowano na godzinę 18:00. Akcja pod hasłem POSTAW NA DOM, BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE zachęca Polaków do realizacji marzeń o własnym domu. Budujące Czwartki z Domowy.pl wpisują się w podejmowane obecnie działania, mające na celu promowanie efektywnego energetycznie budownictwa, zgodnego z wymaganiami obowiązujących przepisów, wynikających z dyrektywy unijnej i zajmują ugruntowaną pozycję w tym sektorze. Te działania to przede wszystkim zmiany w polskim ustawodawstwie, które nakładają na Inwestorów nowe obowiązki w zakresie zużycia energii przez budynki mieszkalne, to przygotowywanie gruntu pod wprowadzenie przepisów, zakładających, że od 2020 roku będzie nam wolno budować jedynie domy o niemal zerowym zużyciu energii, to w końcu wdrażany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej program dopłat do budynków energooszczędnych i pasywnych. 
Zgłoś swoje uczestnictwo wypełniając formularz na stronie http://www.domowy.pl/postaw-na-dom.html.

Plakat – pobierz plik (*.pdf)

* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

 

Close Menu
 
17 maja 2022
Skip to content