Skip to main content
search
Ogłoszenia

Wakacje z 11. Małopolską Brygadą Obrony Terytorialnej

By 27 maja 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 27 maja 2022 przez IO

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, chcielibyśmy zaprosić Państwa na najbliższe 16-dniowe szkolenie podstawowe oraz 8-dniowe szkolenie wyrównawcze w 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
„Szesnastka” skierowana jest dla osób, które nie posiadają przeszkolenia wojskowego. Osoby, które są żołnierzami rezerwy i składali przysięgę wojskową, przejdą 8-dniowe szkolenie wyrównawcze, które ma na celu zapoznanie się ze specyfiką działania w Wojskach Obrony Terytorialnej.
Najbliższe wcielenie odbędzie się 25 czerwca w ramach akcji „Wakacje z 11 MBOT”. Zapraszamy na nie przede wszystkim studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów szkół średnich, nauczycieli oraz osoby, które chcą spróbować swoich sił w mundurze. Uroczysta przysięga nowo wcielonych odbędzie się 10 lipca w Myślenicach.
Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zachęcamy do skorzystania z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu.
Dane kontaktowe można znaleźć na stronie https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl.
Także istnieje możliwość złożenia wniosku w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji WCR (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

zaproszenie do wstąpienia do brygady obrony terytorialnej

Close Menu
 
4 czerwca 2023
Skip to content