Skip to main content
search
Aktualności

Weekendowe wydarzenia w gminie Zielonki 4-5 czerwca

By 3 czerwca 20226 czerwca, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 6 czerwca 2022 przez MKF

Dzień otwarty w Folwarku Kultura w Owczarach, Bibicki Dzień Dziecka, Jubileusz 30-lecia KS Bibiczanka, Dzień Dziecka w Garlicy Murowanej  oraz Piknik w Zielonkach – te wydarzenia odbędą się w pierwszy czerwcowy weekend.

Dzień otwarty w Folwarku Kultura w Owczarach – w sobotę od godz. 16.00 będzie można uczestniczyć w rodzinnych warsztatach i zumbie na świeżym powietrzu. Dla dzieci przygotowano zabawy animacyjne.

Bibicki Dzień Dziecka – w sobotę od godz.12.00 w Bibicach, przy ul. Spacerowej 2, zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci, m.in: malowanie twarzy, dmuchańce, animacje z harcerzami oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Jubileusz 30-lecia KS Bibiczanka – w sobotę od godz.12.00 rozpoczyna się dwudniowy jubileusz bibickiego klubu. W programie m.in. mecze młodzików, turniej orlików oraz uroczyste wręczenie odznaczeń zasłużonym działaczom klubu.

Dzień Dziecka w Garlicy Murowanej odbędzie się w sobotę od godz. 16.00 na placu zabaw. Organizatorzy zapewniają: animatorów, dmuchańce, strefę zabaw oraz pokaz sprzętu strażackiego OSP.

Piknik w Zielonkach – w niedzielę o godz.15.00 rozpocznie się piknik w Parku Wiejskim w Zielonkach. W programie m.in. występy: dzieci z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach, zespołu Czerwone Korale, chóru Bel Canto, zespołu Folklove oraz Parafialno-Gminnej Orkiestry z Zielonek.

Szczegóły na plakatach.

 

Close Menu
 
25 czerwca 2024
Skip to content