Skip to main content
search
Ogłoszenia

„Wiktoria 1920” – Zapiski z czasów wojny przypomniane w roku Bitwy Warszawskiej

By 23 kwietnia 2020No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 23 kwietnia 2020 przez admin

bitwaW17 kwietnia ruszył wyjątkowy cykl historyczny poświęcony Bitwie Warszawskiej. Przez najbliższe 7 miesięcy, co tydzień w piątek, na stronie niepodlegla.gov.pl oraz na łamach prasy, publikowane będą materiały, które pokażą jak wyglądały kolejne tygodnie 1920 roku. Na zbiór, ilustrowany archiwalnymi zdjeciami, złożą się starannie dobrane fragmenty listów, wspomnień, oficjalnych not, odezw i wycinki z prasy.
Projekt „Wiktoria 1920” przygotowało Biuro Programu „Niepodległa” we współpracy z Fundacją Ośrodek KARTA.
Materiał można znaleźć m.in. na stronie niepodlegla.gov.pl w zakładce “O Niepodległej”. Zapraszamy do czytania i korzystania z wybranych materiałów, również na łamach prasy, portalach lokalnych i stronach internetowych jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kultury, szkół i organizacji pozarządowych. W przypadku korzystania z pojedynczych notatek lub tygodniowych zestawów prosimy o oznaczenie materiału:
Materiał przygotowany przez Ośrodek KARTA na zlecenie Biura Programu “Niepodległa”, w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości. Materiały za: www.niepodlegla.gov.pl, prawa autorskie: Biuro Programu Niepodległa.

Close Menu
 
1 czerwca 2023
Skip to content