Skip to main content
search
Koronawirus

wsparciedlaszpitala.pl

By 23 kwietnia 20205 marca, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 5 marca 2022 przez AO

wsparciePrzez ostatni miesiąc, 30 osobowy zespół specjalistów IT i naukowców stworzył i rozwinął pro bono ogólnopolski system wsparcia społecznego szpitali WsparcieDlaSzpitala.pl, który objął już 253 szpitale ze 135 miast Polski. System ten pomaga pomagać w inicjatywach społecznych i zbiórkach rzeczowych dla szpitali. W systemie mamy już 188 koordynatorów, których zadaniem jest pomoc w zbiórce szpitalowi (żeby była efektywniejsza).
Logując się do systemu mogą Państwo w trzech prostych krokach sprawdzić, czego potrzebują szpitale w Państwa okolicy, jak pokrywa się to możliwościami darczyńcy lub firmy i każdego chętnego do deklarowania pomocy. Platforma połączy Państwa bezpośrednio z Koordynatorem, który wspiera dany szpital i który pomoże organizacyjnie w zbiórce.
Cały proces jest niezwykle prosty, a pomoc dla szpitali i personelu medycznego ogromnie potrzebna. Zachęcamy Państwo do aktywnego, ale i efektywnego wspierania polskich szpitali. Szczegółowe informacje dotyczące kont w systemie znajdują się na stronie: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/darczyncy/ 

Close Menu
 
16 kwietnia 2024
Skip to content