Skip to main content
search
Aktualności

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – zgłaszanie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

By 27 marca 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 27 marca 2020 przez admin

Uprzejmie informujemy, że na polecenie Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej Pana Sylwestra Marciniaka w Urzędzie Gminy Zielonki przyjmowane są zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych (pismo znak ZPOW-571-32/20 z dnia 26 marca 2020 r. – pobierz plik).

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i nieobsługiwaniem interesantów Urzędu Gminy Zielonki do dnia 10 kwietnia br. włącznie, uprzejmie informujemy, że zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych można składać w następujący sposób:
1. Można je zostawiać w skrzynce podawczej zainstalowanej się przy drzwiach wejściowych do budynku urzędu od strony parkingu (w przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia dokumentów uprzejmie prosimy o wskazanie na zgłoszeniu jednoznacznej informacji o treści: proszę o przesłanie potwierdzenia i podanie adresu e-mail lub nr fax-u, na który ma zostać wysłane potwierdzenie).     
2. Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłając je na adres: Urząd Gminy Zielonki, ul. Krakowskie Przedmieście 116 , 32-087 Zielonki (decyduje data wpływu do urzędu).      
3. Można wysłać zgłoszenie w formie  skanu ma adres e-mail: ug@zielonki.pl. W takim przypadku oryginał zgłoszenia należy przesłać pocztą tradycyjną na wyżej wskazany adres Urzędu (decyduje data wpływu na skrzynkę ug@zielonki.pl ). Zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 roku do godziny 15.00.

Zgłoszeń należy dokonać na załączonych drukach  określonych w uchwale nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 roku w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Parlamentu Europejskiego:
zał. 1  Zgłoszenie kandydata przez pełnomocnika komitetu wyborczego – pobierz plik
zał. 2 Zgłoszenie kandydata indywidualnie w trybie art. 182§c Kodeksu wyborczego – pobierz plik
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 2850 850 wew.102

Close Menu
 
26 maja 2024
Skip to content