Skip to main content
search
Aktualności

Wyzwól społeczną energię! Inspiruj! Działaj!

By 27 kwietnia 2021No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 27 kwietnia 2021 przez admin

Działaj Lokalnie spotkania informacyjne 2Przypominamy lokalnym liderom, że istnieje jeszcze możliwość zapisania się na najbliższe spotkanie informacyjno – promocyjne poświęcone programowi Działaj Lokalnie. Odbędzie się dnia 28 kwietnia o godzinie 17:00. Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie najpóźniej do 28 kwietnia br. do godz. 16.00 na adres mailowy: info@koronakrakowa.pl swojego zgłoszenia poprzez podanie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, na który zostanie przesłany link do zalogowania się na spotkanie.
Zapraszamy do aplikowania organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje prospołeczne w tym grupy nieformalne, mające siedzibę na terenie 5 gmin na których działa nasz Ośrodek Działaj Lokalnie: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki.
W ramach programu można się starać o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25% w tym minimum 5% wkładu finansowego.
Wspierane będą projekty, które inicjują współprace mieszkańców na rzecz wspólnego dobra, służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia, aktywizują mieszkańców i przeciwdziałają negatywnym skutkom epidemii.
Wnioski można składać online od 1 do 31 maja 2021r. poprzez generator dostępny pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl/. Projekt musi trwać od 3 do 6 miesięcy, a jego realizacja przypadać na okres od 1.07.2021 r. do 31.12.2021 r.
stopka dl
Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.
 
Close Menu
 
24 lutego 2024
Skip to content