Skip to main content
search
Aktualności

Wyzwól społeczną energię! Inspiruj! Działaj!

By 27 kwietnia 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 27 kwietnia 2021 przez admin

Działaj Lokalnie spotkania informacyjne 2Przypominamy lokalnym liderom, że istnieje jeszcze możliwość zapisania się na najbliższe spotkanie informacyjno – promocyjne poświęcone programowi Działaj Lokalnie. Odbędzie się dnia 28 kwietnia o godzinie 17:00. Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie najpóźniej do 28 kwietnia br. do godz. 16.00 na adres mailowy: info@koronakrakowa.pl swojego zgłoszenia poprzez podanie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, na który zostanie przesłany link do zalogowania się na spotkanie.
Zapraszamy do aplikowania organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje prospołeczne w tym grupy nieformalne, mające siedzibę na terenie 5 gmin na których działa nasz Ośrodek Działaj Lokalnie: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki.
W ramach programu można się starać o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25% w tym minimum 5% wkładu finansowego.
Wspierane będą projekty, które inicjują współprace mieszkańców na rzecz wspólnego dobra, służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia, aktywizują mieszkańców i przeciwdziałają negatywnym skutkom epidemii.
Wnioski można składać online od 1 do 31 maja 2021r. poprzez generator dostępny pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl/. Projekt musi trwać od 3 do 6 miesięcy, a jego realizacja przypadać na okres od 1.07.2021 r. do 31.12.2021 r.
stopka dl
Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.
 
Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content