Skip to main content
search
Aktualności

Zamknięcie ulicy Na Czekaj i utrudnienia na ul. Leśnej

By 1 października 2014No Comments

Ostatnia aktualizacja 1 października 2014 przez admin

DSCN0978

 

Roboty budowlane w Bibicach na ul. Na Czekaj, związane z jej poszerzeniem, na odcinku od ul. Źródlanej do ul. Rezerwistów potrwają jeszcze co najmniej do połowy października. Równocześnie z pracami drogowymi prowadzona jest bowiem w tym miejscu budowa kanalizacji sanitarnej.

W terenie równolegle pracuje dwóch wykonawców, roboty posuwają się wolniej niż pierwotnie zakładano. Z uwagi na głębokie wykopy związane z zabudową kanału sanitarnego i kanału deszczowego nie jest możliwe wykonywanie prac przy dużych opadach deszczu.
Mimo to połączenie przebudowy ul. Na Czekaj z budową kanalizacji sanitarnej ma pozwolić na krótsze zamknięcie ww. drogi gminnej niż w przypadku prowadzenia odrębnie dwóch inwestycji.
Niezależnie od powyższego można spodziewać się dodatkowych utrudnień na dalszym odcinku ul. Na Czekaj – prace związane z budową kanalizacji sanitarnej będą kontynuowane w kierunku drogi krajowej E7 aż do skrzyżowania z ul. Leśną oraz na ul. Leśnej. Informacji w zakresie harmonogramu prac oraz organizacji ruchu na czas robót udziela Referat Inwestycji Sieciowych pod nr tel. 12 413 99 10.

DSCN1005

Close Menu
 
20 maja 2024
Skip to content