Skip to main content
search
Ogłoszenia

Zaproszenie do odwiedzenia II Lokalnych Targów Przedsiębiorczości – 11 września 2022- Pl. J. Piłsudskiego 1 – Michałowice

By 31 sierpnia 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2022 przez KB

W imieniu organizatorów – Gminy Michałowice oraz swoim własnym serdecznie zapraszamy dnia 11 września b.r. (niedziela) w godz. 9.00- 14.00 do odwiedzenia II Lokalnych Targów Przedsiębiorczości, które odbędą się w Michałowicach  na Placu J. Piłsudskiego 1.

Będzie mnóstwo różnorodnych i atrakcyjnych stoisk wystawienniczych.  Zachęcamy i zapraszamy w szczególności do odwiedzenia stoiska promocyjnego Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa oraz stoisk naszego lubelskiego Partnera – Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak”,  z którym wspólnie realizujemy projekt współpracy pn. „Wymiana doświadczeń i wiedzy z zakresu dziedzictwa kulturowego partnerskich regionów”.

Nasi Goście zaplanowali wiele atrakcji, w tym m.in. pokaz kulinarny, występ Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego „Powiśloki” oraz żywą lekcję historii na temat dziedzictwa historycznego regionu Opola Lubelskiego, przygotowaną przez Stowarzyszenie „Nasza Historia”.

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa

 

Projekt współpracy pn. „Wymiana doświadczeń i wiedzy z zakresu dziedzictwa kulturowego partnerskich regionów” realizowany jest w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Close Menu
 
10 czerwca 2023
Skip to content