Skip to main content
search
Aktualności

Zaproszenie do udziału w VI konkursie „Najpiękniejsza palma wielkanocna”

By 24 marca 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 24 marca 2021 przez admin

plakat plamy2021

 

Izba Regionalna w Zielonkach we współpracy z Parafią pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zielonkach oraz Sołectwem Zielonki serdecznie zapraszają do uczestnictwa w VI specjalnej edycji konkursu pn. „Najpiękniejsza palma wielkanocna”. Palmy będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do lat 15 oraz młodzież od 16 lat i dorośli. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie drogą elektroniczną do Organizatorów fotografii stworzonej własnoręcznie tradycyjnej palmy wielkanocnej.

Głównym kryterium oceny prac będzie nawiązanie do symboliki Kwietnej Niedzieli oraz pomysłowość, walory artystyczne, estetyka wykonania i bogactwo użytych materiałów.
Fotografie gotowych palm należy przesyłać od piątku 26 marca do poniedziałku 29 marca 2021 r. na adres mailowy Biblioteki Publicznej w Zielonkach: bp.zielonki@interia.pl oraz za pośrednictwem Messengera na konta Izby Regionalnej w Zielonkach: https://pl-pl.facebook.com/izba.regionalna.w.zielonkach/ lub Parafii pw. NNMP w Zielonkach: https://pl-pl.facebook.com/Parafia.NNMP.Zielonki.
Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, kategorię wiekową (dzieci/młodzież/dorośli) oraz dane kontaktowe w postaci numeru telefonu i/lub adresu poczty elektronicznej. Przesłanie zdjęcia równa się wyrażeniu zgody na zbieranie i przetwarzanie przez Organizatorów podanych przez uczestnika danych osobowych w celach promocyjno-marketingowych związanych z organizacją konkursu.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wtorek 30 marca 2021 r., zaś zdjęcia najpiękniejszych palm zostaną opublikowane na stronach internetowych Izby i Parafii oraz w mediach społecznościowych.
Odbiór pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych przez laureatów przewidziano od środy 28 marca do piątku 9 kwietnia 2021 r., w siedzibie biblioteki głównej w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej 17A.

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content