Skip to main content
search
Aktualności

Zasady funkcjonowania Urzędu Gminy Zielonki w czasie epidemii koronawirusa

By 12 maja 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 12 maja 2020 przez admin

W celu zapewnienia jak najlepszej i sprawnej obsługi oraz zminimalizowania zagrożenia koronawirusem prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa zalecanych przez służby sanitarne oraz stosowanie się do następujących zasad obsługi stron:
• W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy Zielonki prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu z właściwym pracownikiem merytorycznym, aby uniknąć zgromadzenia większej liczby osób w urzędzie.
• Wejście do Urzędu Gminy Zielonki jest możliwe tylko i wyłącznie w maseczce zasłaniającej usta i nos. Osoby bez maseczek nie będą obsługiwane.
• Po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce.
• Prosimy o zachowanie odpowiednich odległości.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy Państwa do kontaktu z Urzędem Gminy Zielonki drogą elektroniczną i telefoniczną.
• Pisma, wnioski i podania można składać drogą elektroniczną na adres mailowy: ug@zielonki.pl oraz poprzez e-puap: UG_Zielonki/skrytkaESP (instrukcja zakładania profilu zaufanego, instrukcja samodzielnego dokonywania wpisu do CEIDG).     
• Pisma, wnioski i podania w formie papierowej można również składać na Dzienniku Podawczym w Urzędzie Gminy Zielonki, wejście do budynku urzędu od frontu (od strony ul. Krakowskie Przedmieście, wejście nr V).
• Przy wejściu do budynku Urzędu Gminy Zielonki od strony parkingu umieszczona została Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić, w sprawach niecierpiących zwłoki, wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej.
• Kasa Urzędu Gminy czynna jest w poniedziałki w godzinach od 9.00 do 14.00; wtorki, środy i piątki od godz. 8.00 do 13.00, wejście do kasy od ul. Krakowskie Przedmieście. W pomieszczeniu może znajdować się tylko jedna osoba obsługiwana przez kasjera. Zachęcamy w dalszym ciągu do dokonywania wpłat drogą elektroniczną.

Lista telefonów do Referatów Urzędu Gminy Zielonki

 

Close Menu
 
19 maja 2024
Skip to content