Skip to main content
search
Aktualności

Zawieszona działalność Biblioteki Publicznej w Zielonkach oraz filii

By 5 listopada 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 5 listopada 2020 przez admin

bibliotekaSzanowni Czytelnicy!
Informujemy, że w dniach od 7 do 29 listopada ograniczona zostaje działalność Biblioteki Publicznej w Zielonkach oraz Filii Bibliotecznych w Węgrzcach, Przybysławicach oraz Bibicach. W związku z powyższym biblioteka główna i filie będą pracowały pod rygorem sanitarnym w normalnych godzinach pracy. Bibliotekarze będą realizowali wypożyczenia i zwroty. W celu zapewnienia Państwu i Bibliotekarzom bezpieczeństwa prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznych bądź poprzez katalog on-line SOWA: www.zielonki-bp.sowwwa.pl.
Link do instrukcji korzystania z katalogu elektronicznego BP Zielonki: https://biblioteka.zielonki.org/abc-czytelnika/jak-korzytac-z-katalogu-on-line.html. Termin zwrotu materiałów bibliotecznych dla Czytelników, którzy mają obawy przed wyjściem z domu lub będą objęci kwarantanną może zostać przedłużony o 30 dni, zaś kary naliczone za przetrzymanie książek w tym czasie zostaną anulowane – w celu dokonania prolongaty prosimy o kontakt z wybraną biblioteką drogą telefoniczną lub mailową.
Wszystkie komunikaty dotyczące funkcjonowania bibliotek publicznych w gminie Zielonki są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej: biblioteka.zielonki.org.

Close Menu
 
25 maja 2024
Skip to content