Relacje

Zielonecki senior ze złotym medalem

By 23 sierpnia 2018No Comments

Ostatnia aktualizacja 23 sierpnia 2018 przez admin

KucmierczykWładysław Kućmierczyk zdobył I miejsce w 34. Narodowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Amatorów  w kategorii 80+. Rozgrywki odbywały się w dniach od 4 do 9 sierpnia we Wrocławiu.
W rywalizacji, w tej kategorii wzięło udział 5 zawodników grających w systemie każdy z każdym. W decydującym meczu pan Władysław pokonał Jędrzeja Nowaka. Zielonecki senior udowadnia,  że jesień życia też może być kolorowa – udział w turniejach tenisowych rozpoczął po 70-ce.
W ubiegłym roku była kontuzja, ale ten rok już był lepszy. Dotychczas wygrałem trzy turnieje, dwa razy byłem drugi, a raz trzeci. Przede mną jeszcze turniej Lexusa w Warszawie oraz udział w Mistrzostwach Świata w Chorwacji – podsumowuje Władysław Kućmierczyk.