Skip to main content
search
Aktualności

Zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych 237, 280 i 937 w Owczarach podczas dożynek 28 sierpnia

By 25 sierpnia 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 25 sierpnia 2021 przez admin

28 sierpnia 2021 r. (sobota) w Owczarach będą odbywać się dożynki. W czasie trwania imprezy nie będzie możliwości korzystania przez linie 237, 280 i 937 z pętli autobusowej „Owczary Pętla”. Autobusy będą dojeżdżać do tymczasowej pętli w rejonie skrzyżowania ul. Topolowej i ul. Kasztanowej.

W związku z tym wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji aglomeracyjnej, które podajemy w rozwinięciu wiadomości:

28 sierpnia 2021 r. (sobota) od godz. 12:00 do ostatnich kursów:

– linia 237 będzie kursować na trasie skróconej: Krowodrza Górka – Owczary Długa, następnie autobus będzie jechał prosto ul. Topolową w Owczarach do tymczasowej pętli autobusowej w rejonie skrzyżowania ul. Topolowej i ul. Kasztanowej, gdzie będzie oczekiwał na odjazd w kierunku Krakowa. Bez obsługi pozostanie przystanek „Owczary Pętla”.

– linia 280 będzie kursować na trasie skróconej Nowy Kleparz – Owczary Spacerowa, następnie autobus będzie jechał prosto ul. Długą w Owczarach, dalej skręci w prawo w ul. Topolową i skieruje się do tymczasowej pętli autobusowej w rejonie skrzyżowania ul. Topolowej i ul. Kasztanowej, gdzie będzie oczekiwał na odjazd w kierunku Krakowa. Bez obsługi pozostanie przystanek „Owczary Pętla”.   

w nocy z 28 na 29 sierpnia 2021 r. (z soboty na niedzielę):

– linia 937 będzie kursować na trasie skróconej: Krowodrza Górka – Owczary Długa, następnie autobus będzie jechał prosto ul. Topolową w Owczarach do tymczasowej pętli autobusowej w rejonie skrzyżowania ul. Topolowej i ul. Kasztanowej, gdzie będzie oczekiwał na odjazd w kierunku Krakowa. Bez obsługi pozostanie przystanek „Owczary Pętla”.

Close Menu
 
27 maja 2024
Skip to content