Skip to main content
search
Aktualności

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Warszawskiej w Węgrzcach 6 i 9 grudnia – budowa POK

By 2 grudnia 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 grudnia 2021 przez admin

roboty drogowezmni6 i 9 grudnia 2021 r. (poniedziałek i czwartek) w ramach prac dla zadania „Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S52 odc. Północna Obwodnica Krakowa: węzeł Modlnica – węzeł Kraków Mistrzejowice (bez węzła)” zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na ul. Warszawskiej w Węgrzcach (DK7) w rejonie przystanku „Węgrzce Trzecia Góra”.

6 grudnia 2021 r. (poniedziałek) ruch zostanie skierowany na jezdnię tymczasową zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu – etap 2 (załącznik). Przystanek „Węgrzce Trzecia Góra” w kierunku Michałowic będzie funkcjonować w tymczasowej lokalizacji poza zakresem robót (przesunięcie o ok. 140 m do przodu).

9 grudnia 2021 r. (czwartek) poza zakres robót zostanie przestawiony również przystanek „Węgrzce Trzecia Góra” w kierunku Krakowa – o ok. 80 m do przodu, a przebieg jezdni tymczasowej zostanie zmodyfikowany zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu – etap 4 (załącznik).Przystanki w tymczasowych lokalizacjach będą zlokalizowane na utwardzonych peronach przystankowych przygotowanych przez wykonawcę robót. Przewiduje się, że organizacja ruchu dla etapu 4 będzie utrzymana przez ok. 6 miesięcy, po czym wprowadzane będą kolejne zmiany w przebiegu jezdni tymczasowej.

Close Menu
 
22 czerwca 2024
Skip to content