Skip to main content
search
Ogłoszenia

Zostań policjantem

By 21 lipca 20214 marca, 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 4 marca 2022 przez AO

plakat z napisem ZOSTAŃ POLICJANTEM przedstawiający pięciu policjantów różnych sekcjiMałopolska Policja szuka młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami. Zapraszamy w szeregi Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.
To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym, dbać o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej i jesteś zdyscyplinowany. Służba w Policji daje szansę na rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń, służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.

Zapraszamy w szeregi Komendy Powiatowej Policji w Krakowie mieszczącej się przy ul. Łokietka 205 w Krakowie – zaznacz w podaniu, że chcesz pracować u Nas.

Plakat z napisem ZOSTAŃ POLICJANTEM przedstawiający pięciu policjantów różnych sekcji

 

Close Menu
 
23 września 2023
Skip to content