Skip to main content
search
Aktualności

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

By 31 sierpnia 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2021 przez admin

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy szkół i przedszkoli. Drodzy Rodzice, Uczniowie i Wychowankowie.

Po wakacyjnej przerwie i długiej rozłące ze stacjonarną nauką, spotykamy się  w nowym roku szkolnym 2021/2022. Z tej okazji składamy całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia, zdrowia, optymizmu oraz twórczej energii zarówno w pracy pedagogicznej, jak i aktywności uczniowskiej, a także osiągania celów małych i dużych.
Szanowni Rodzice, życzymy mnóstwa cierpliwości i konsekwencji w wychowaniu młodego pokolenia oraz samych miłych przeżyć związanych z edukacją  w nowym roku szkolnym.
Szanowni Nauczyciele, życzymy Wam, aby pomimo utrudnień organizacyjnych, związanych z czasem pandemii, ten rok dał Wam satysfakcję z pracy dydaktycznej i wychowawczo-opiekuńczej oraz przełożył się na sukcesy na miarę każdego ucznia.
Wszystkim Uczennicom i Uczniom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają swoją przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów.
Tegoroczny powrót do szkół i nauki stacjonarnej to ważne wydarzenie. Pamiętajmy, że ze względu na panującą pandemię, pobyt w szkole i przedszkolu wymaga od całej społeczności szkolnej odpowiedzialnego zachowania. Dlatego ważne jest, abyśmy wszyscy przestrzegali obowiązujących w szkole i przedszkolu zasad i procedur bezpieczeństwa w tym odmiennym dla nas czasie pandemii, w jakim przyszło nam pracować, żyć i funkcjonować.

                            

                                                                      Z wyrazami szacunku

  Przewodniczący Rady Gminy Zielonki                                                        Wójt Gminy Zielonki
              Mirosław Golanko                                                                               Bogusław Król

Close Menu
 
24 czerwca 2024
Skip to content