Skip to main content
search
Aktualności

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

By 24 czerwca 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 24 czerwca 2022 przez KB

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,
Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Uczniowie i Rodzice
Dobiega końca rok szkolny 2021/2022. Rok szczególny, ponieważ wszyscy wróciliśmy do nauki i pracy stacjonarnej. Zamiast samotnych zajęć zdalnych, uczniowie rozpoczęli naukę w swoich zespołach klasowych w salach lekcyjnych, a na korytarzach znowu można było usłyszeć radosny gwar. Początek roku szkolnego to również praca z zachowaniem obostrzeń sanitarnych, dlatego cieszymy się, że sprostaliście temu trudnemu zadaniu.
Dziękujemy Dyrektorom Szkół i Nauczycielom za zaangażowanie i pomoc uczniom w powrocie do tradycyjnego procesu dydaktycznego, za przekazywanie wiedzy i zarażanie pasją do nauki i rozwijania własnych zainteresowań i uzdolnień.
Dziękujemy Uczniom za trud, wysiłek i wytrwałość włożone w zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.
Drodzy Rodzice możecie być dumni z Waszych dzieci. Jesteście Państwo blisko swych pociech, motywując je do jak najlepszej pracy.
W tych wyjątkowych czasach konfliktu zbrojnego na Ukrainie, przekonaliśmy się, jak ważna jest odpowiedzialność, solidarność i troska o drugiego człowieka. Życzylibyśmy, aby w codziennej pracy wszyscy szerzyli te wartości.
Nadszedł teraz czas na wypoczynek. Realizujcie swoje plany i marzenia wakacyjne z dala od trosk i zmartwień. Pamiętajcie o zasadach bezpiecznego zachowania, żebyśmy wszyscy zdrowi i radośni powitali we wrześniu nowy rok szkolny.

Bogusław Król
Wójt Gminy Zielonki

Mirosław Golanko
Przewodniczący Rady Gminy Zielonki

Życzenia w formacie pdf

Opisujemy: Kolaż zdjęć przedstawia budynki 4 szkół podstawowych w gminie Zielonki

Kolaż zdjęć z budynkami 4 szkół podstawowych w gminie Zielonki

Close Menu
 
14 kwietnia 2024
Skip to content