Kalendarz Wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie AED „4 minuty – podłącz i ratuj!”

14 listopada, 2022 @ 18:00 - 20:00

Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy na szkolenie AED, które odbędzie się w poniedziałek 14 listopada o godz. 18:00 w remizie OSP Zielonki przy ul. Galicyjskiej 17A.

Jest to świetna okazja, żeby pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników zdobyć praktyczną wiedzę na temat obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Szkolenie zapewnia ważne umiejętności z zakresu sprawnego i skutecznego nadawania pierwszej pomocy. Według Europejskiej Rady Resuscytacji największe szanse na przeżycie osoby poszkodowanej z nagłym zatrzymaniem krążenia daje rozpoczęcie resuscytacji krążeniowo-oddechowej z zastosowaniem AED w ciągu nie więcej niż 4 minut od wystąpienia objawów. Zatem każda sekunda jest na wagę złota i niezbędne są umiejętności szybkiego reagowania i natychmiastowego podejmowania decyzji.

Kompetencje, które zdobędą uczestnicy szkolenia, pozwolą zachować spokój i pewność siebie w sytuacji kryzysowej oraz bezzwłocznie podjąć działania, które mogą uratować życie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Każdy uczestnik będzie miał możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

Szczegóły

Data:
14 listopada, 2022
Godzina:
18:00 - 20:00