Skip to main content
search
Rada Gminy

Prezydium i radni

By 2 sierpnia 201317 czerwca, 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 17 czerwca 2024 przez MK

Członkowie Prezydium Rady Gminy Zielonki dyżury pełnią w poniedziałki w godzinach 16:00 – 17:00 w Urzędzie Gminy Zielonki w pokoju 224 – II budynek (I piętro), tel.: +48 12 285-08-50 wew. 224, e-mail: radagminy@zielonki.pl

W okresie wakacyjnym zapraszamy wszystkich po wcześniejszym umówieniu i kontakcie z Biurem Rady: tel.: +48 12 285-08-50 wew. 220.

Od miesiąca września br. dyżury według harmonogramu (pdf. 48.26KB).

Pierwszy poniedziałek miesiąca – Przewodniczący Rady Gminy – Tadeusz Łysek

Drugi poniedziałek miesiąca – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy – Magdalena Listoś

Trzeci poniedziałek miesiąca – Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Paweł Ścigalski

Biuro Rady Gminy Zielonki
II budynek, I piętro, pokój nr 220
tel.: +48 12 285 08 50 wew. 220


Prezydium Rady Gminy Zielonki

Przewodniczący Rady Gminy Zielonki – Tadeusz Łysek

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zielonki – Magdalena Listoś

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zielonki – Paweł Ścigalski

 

Rada Gminy Zielonki Kadencji 2024-2029:

  1. Adrian Baran; e-mail:  adrian.baran@zielonki.pl
  2. Elżbieta Cich; e-mail: elzbieta.cich@zielonki.pl
  3. Dariusz Dragosz; e-mail: dariusz.dragosz@zielonki.pl
  4. Krzysztof Gaweł; e-mail: krzysztof.gawel@zielonki.pl
  5. Katarzyna Harmata; e-mail: katarzyna.harmata@zielonki.pl
  6. Tomasz Kostecki; e-mail: tomasz.kostecki@zielonki.pl
  7. Ryszard Krawczyk; e-mail: ryszard.krawczyk@zielonki.pl
  8. Bogusław Król; e-mail: boguslaw.krol@zielonki.pl
  9. Krzysztof Krzyworzeka; e-mail: krzysztof.krzyworzeka@zielonki.pl
  10. Magdalena Listoś – wiceprzewodnicząca; e-mail: magdalena.listos@zielonki.pl
  11. Tadeusz Łysek – przewodniczący; e-mail: tadeusz.lysek@zielonki.pl
  12. Marek Małek; e-mail: marek.malek@zielonki.pl
  13. Krzysztof Olawski; e-mail: krzysztof.olawski@zielonki.pl
  14. Agata Radosz-Kwasek; e-mail: agata.radosz-kwasek@zielonki.pl
  15. Marta Romańska-Zagórska; e-mail: marta.romanska-zagorska@zielonki.pl
  16. Anna Sieńko; e-mail: anna.sienko@zielonki.pl
  17. Paweł Ścigalski – wiceprzewodniczący; e-mail: pawel.scigalski@zielonki.pl
  18. Romana Toft; e-mail: romana.toft@zielonki.pl
  19. Sławomir Zygmuntowicz; e-mail: slawomir.zygmuntowicz@zielonki.pl
  20. Marta Żylska; e-mail: marta.zylska@zielonki.pl

 

 

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content