Skip to main content
search
Rada Gminy

Prezydium i radni

By 2 sierpnia 20134 marca, 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 4 marca 2022 przez AO

Członkowie Prezydium Rady Gminy Zielonki dyżury pełnią w każdy poniedziałek w godzinach 15.00 do 17.00 w Urzędzie Gminy Zielonki w pokoju 224 – II budynek (I piętro). Zapraszamy wszystkich po wcześniejszym umówieniu i kontakcie z Biurem Rady.

Tel.: (12) 285-06-50, e-mail: radagminy@zielonki.pl

Harmonogram dyżurów Prezydium Rady Gminy Zielonki na 2022 rok (pdf. 36 KB)

 

Biuro Rady Gminy Zielonki:
II budynek, I piętro, pokój nr 220
tel.: (12) 285 08 50 wew. 220

Prezydium Rady Gminy Zielonki

 Przewodniczący Rady Gminy Zielonki

Mirosław Golanko

Golanko Miroslaw 2018

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zielonki

Marzena Gadzik – Wójcik

marzena gadzik wojcik

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zielonki

Krzysztof Jerzy Olawski

Krzysztof Olawski

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zielonki

Ryszard Janusz Krawczyk  

KRAWCZYK

Rada Gminy Zielonki
1. Calik Piotr; e-mail: piotr.calik@zielonki.pl
2. Dragosz Dariusz; e-mail: dariusz.dragosz@zielonki.pl
3. Gadzik-Wójcik Marzena – wiceprzewodnicząca; e-mail: marzena.gadzik-wojcik@zielonki.pl
4. Gaweł Krzysztof; e-mail: krzysztof.gawel@zielonki.pl
5. Golanko Mirosław – przewodniczący; e-mail: miroslaw.golanko@zielonki.pl
6. Kosno Renata; e-mail: renata.kosno@zielonki.pl
7. Kot Zofia Joanna; e-mail: zofia.kot@zielonki.pl
8. Krawczyk Ryszard – wiceprzewodniczący; e-mail: ryszard.krawczyk@zielonki.pl
9. Krzyworzeka Krzysztof; e-mail: krzysztof.krzyworzeka@zielonki.pl
10. Kwaśny Joanna; e-mail: joanna.kwasny@zielonki.pl
11. Leginowicz Anna; e-mail: anna.leginowicz@zielonki.pl
12. Lepiarczyk Krzysztof; e-mail: krzysztof.lepiarczyk@zielonki.pl
13. Listoś Magdalena; e-mail: magdalena.listos@zielonki.pl
14. Łysek Tadeusz; e-mail: tadeusz.lysek@zielonki.pl
15. Olawski Krzysztof – wiceprzewodniczący; e-mail: krzysztof.olawski@zielonki.pl
16. Podleśny Piotr; e-mail: piotr.podlesny@zielonki.pl
17. Radosz-Kwasek Agata; e-mail: agata.radosz-kwasek@zielonki.pl
18. Szablowska Aneta; e-mail: aneta.szablowska@zielonki.pl
19. Toft Romana; e-mail: romana.toft@zielonki.pl
20. Zielińska Lucyna; e-mail: lucyna.zielinska@zielonki.pl
21. Żylska Marta; e-mail: marta.zylska@zielonki.pl

 

Close Menu
 
25 maja 2022
Skip to content