Skip to main content
search
Wydarzenia

Biblioteczne pogotowie archiwalne – apel do mieszkańców gminy Zielonki

By 1 października 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 1 października 2021 przez admin

bibliotekaLogoBiblioteka Publiczna w Zielonkach przypomina, że pełni funkcję pogotowia archiwalnego. Przyjmujemy wszystkie stare materiały, które nie są nikomu potrzebne. Jeżeli jesteś świadkiem wyrzucania dokumentów czy fotografii, które są bezcennym źródłem informacji o życiu społeczno-kulturalnym, ekonomicznym i historycznym regionu, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 12 418 41 24 lub mailowo: bp.zielonki@interia.pl – postaramy się pomóc ocalić je przed zniszczeniem.
Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami w Węgrzcach, Przybysławicach i Bibicach przyjmuje w darze prace licencjackie i magisterskie oraz inne opracowania naukowe, które tematycznie nawiązują do spraw związanych z gminą Zielonki (dotyczą jej historii, tradycji i zwyczajów, życia społeczno-kulturalnego czy religijnego). Jednocześnie informujemy, iż prace te będą przeznaczone do celów poglądowych, bez możliwości ich kopiowania na użytek własny.

Close Menu
 
15 lutego 2025
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
Skip to content