Skip to main content
search
Relacje

Debiutujące Cheerleaderki na podium

By 16 marca 2017No Comments

Ostatnia aktualizacja 16 marca 2017 przez admin

agita11 marca w Garwolinie odbył się Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2017. W wydarzeniu wzięło udział 380 zawodników z całej Polski w tym dwie grupy z Zielonek. Zespół Złota ATIGA oraz Power ATIGA zajęły pierwsze miejsca w kategorii POM DANCE ELITE senior II oraz POM DANCE ELITE junior.

Złota ATIGA to zespół, który powstał w maju 2016 roku składający się z trzynastu zawodniczek powyżej 30 roku życia. Power ATIGA to grupa piętnastu dziewcząt do 14 roku życia, która trenuje w Zielonkach od stycznia 2017 roku. Obie grupy trenuje Agata Drwal.
W Garwolinie zielonecki zespół wystąpił po raz pierwszy. Konkurencja była duża, dziewczyny świetnie wystąpiły i zdobyły najwyższą ilość punktów – mówiła o występie swoich podopiecznych Agata Drwal.
Jest ona założycielem, choreografem i trenerem w Akademii Tańca i Gimnastyki ATIGA. Z wykształcenia pani Agata jest nauczycielem, pedagogiem, choreografem oraz tancerką w „Studiu Tańca Honorata” w latach 1996-2013. Jest sześciokrotną mistrzynią Polski oraz czterokrotną vice-mistrzynią Polski z grupą taneczną w kategorii Cheer Dance. Od 2005-2009 i 2011 roku reprezentowała Polskę na mistrzostwach Europy. W 2011 r. reprezentowała Polskę wraz z grupą ,,Labirynt” na Mistrzostwach Świata w Hong Kongu, zdobywając drugie miejsce.
Do obu zespołów nabór trwa i w każdej chwili chętne panie mogą dołączyć do zespołów, które pomimo krótkiego stażu osiągają sukcesy. Zespoły trenują dwa razy w tygodniu w Centrum Integracji Społecznej.
KB
Fot. www.facebook.com/akademiatancaigimnastyki

 agita

agita2

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content