Skip to main content
search
Aktualności

Folwark Kultura w Owczarach, czyli filia CKPiR otwarta!

By 14 września 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 14 września 2021 przez admin

owczaryW sobotę 11 września otworzyliśmy dla Was Folwark Kultura w Owczarach – nową filię Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. W ogrodzie czekały na Was: zumba, taniec dla dzieci, warsztaty: plastyczne, ekologiczno-artystyczne, rysunku; animacje z chustą i zabawy integracyjne oraz warsztaty z prelekcją dotyczącą potrzeby ochrony powietrza i warsztaty nt. bezpieczeństwa podczas górskich wycieczek; a na finał festiwal kolorów.

W budynku witaliśmy Was w trzech salach: w Powitalni – wkrótce miejscu spotkań, gdzie odbyły się warsztaty dla rodziców; w Sali Muzycznej, gdzie najmłodsi uczestniczyli w próbie MiniFermaty, a nieco starsi w warsztatach gitarowych; w Sali Sportowej, gdzie były pokazowe zajęcia: gimnastyka dla mamy i smyka; dla maluchów – balet z elementami tańca ludowego oraz zajęcia umuzykalniające muzyka smyka; a także zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży.
Oprowadzaliśmy Was po nowym wnętrzu, wszak zmieniamy się dla Was! Słuchaliśmy Waszych pomysłów na rozwój nowego miejsca na kulturalnej mapie naszej gminy i prosiliśmy o wypełnienie ankiety, w której odpowiadaliście na pytania co chcecie w Folwarku Kultura z nami robić.
Harmonogram zajęć w Folwarku Kultura chcemy mieć gotowy do 20 września, wówczas będzie można zapisywać się na zajęcia cykliczne. Ruszymy z nimi od początku października.
Dziękujemy Wam wszystkim za obecność! Szacujemy, że przybyło ok. 250 gości w każdym wieku, z gminy Zielonki i nie tylko. Byli z nami też przewodniczący Rady Gminy Zielonki Mirosław Golanko i wiceprzewodnicząca Marzena Gadzik-Wójcik oraz radna gminy Zielonki Joanna Kwaśny. Było nam niezwykle miło gościć Was w progach Folwarku Kultura w Owczarach!

Galeria zdjęć

owczary1
owczary2
owczary3
owczary4
owczary5
owczary6
owczary7
owczary8
Close Menu
 
16 kwietnia 2024
Skip to content