Skip to main content
search
Relacje

II szkolny Piknik Rodzinny w Owczarach

By 24 czerwca 2015No Comments

Ostatnia aktualizacja 24 czerwca 2015 przez admin

DSCN8080infPrzedstawienia uczniów, duża porcja dobrego rockowego grania w wykonaniu absolwentów, zabawy, pokaz żonglerki i filmowy – to tylko niektóre atrakcje pikniku, który odbył się 20 czerwca. Na początku było jak w filmach Hitchcocka – i pożar i ulewa, ale potem już coraz lepiej.

Już na samym początku imprezy uczniów, absolwentów, rodziców i nauczycieli przegonił deszcz. Większości jednak nie zniechęcił – przeczekano go w szkole, gdzie najmłodszym zaproponowano pokaz filmu, łamigłówki matematyczne, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, obejrzenie prac uczniów z konkursu ekologicznego, wernisażu prac malarskich Kingi Kociarz, modeli samolotów Bartka Dudka. W tym czasie co bardziej nieprzemakalni obejrzeli jednak zaplanowany i przeprowadzony, pomimo nie sprzyjającej aury, pokaz gaszenia płonącego samochodu dyrektora (albo i nie jego) przez miejscowych strażaków.
Na szczęście niebawem powróciło słońce i można się było przenieść na scenę przed szkołę, na którą wkroczyli uczniowie klasy I wykonując program w języku angielskim oraz solistka – uczennica klasy III Kamila Banduła. O swej pasji z floretem w ręce opowiedział uczeń Dominik Dziechciarz, który zaprezentował się w stroju szermierczym. Dyrektor Paweł Zegartowski prezentował natomiast sztukę robienia wielkich baniek mydlanych.
Pośród zespołów muzycznych można było usłyszeć „Maniaków hałasu” złożony z absolwentów szkoły, dziś zieloneckich gimnazjalistów: Zosi Grodeckiej, Kingi i Norberta Kociarzów oraz Filipa Majora oraz „Free Fallin”, którego wokalistką jest Ola Zarębowicz – też absolwentka szkoły w Owczarach; jak również koncert zespołu „Grupka”, w którego wykonaniu usłyszeliśmy m.in. piosenki zespołu Dżem. Zosia Grodecka pokazała się nie tylko jako utalentowana wokalistka, ale i w tańcu nowoczesnym. Na koniec nie zabrakło pokazu żonglerki i tańca z ogniem. Przygotowano też specjalny seans filmowy. O słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla zadbała Rada Rodziców.
MKF

DSCN8064inf
DSCN8070inf
DSCN8073inf
DSCN8080inf
DSCN8081inf
DSCN8089iinf
DSC 0203inf
DSC 0175inf
DSC 0220inf
IMG 2111inf

 

 

 

Close Menu
 
19 maja 2024
Skip to content