Skip to main content
search
Aktualności

Informacja o zapisach i rekrutacji do szkół w gminie Zielonki z dnia 8.04.2016 r.

By 11 kwietnia 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 11 kwietnia 2016 przez admin

 

Zespół Szkół w Bibicach
Liczba zapisanych dzieci z obwodu Zespołu Szkół w Bibicach wskazuje na to, iż powstaną dwie klasy I w szkole podstawowej, natomiast liczba zapisanych uczniów do I klasy gimnazjum wypełni trzy oddziały. W Zespole Szkół w Bibicach nie będzie rekrutacji dzieci spoza obwodu placówki ani do klas I szkoły podstawowej, ani do klasy I gimnazjum.
Trzy oddziały zerowe dla sześciolatków powstaną w zlokalizowanym w budynku obok Przedszkolu Samorządowym w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach.
Zespół Szkół w Korzkwi
W szkole powstanie jeden oddział zerowy dla sześciolatków oraz jedna klasa I szkoły podstawowej. Liczba dzieci zapisanych do gimnazjum wskazuje na to, iż powstanie jedna klasa I gimnazjum. Zapisy trwają jeszcze do 10 czerwca 2016 r., możliwe jest też składanie wniosków o przyjęcie do szkoły dzieci spoza obwodu placówki.
Szkoła Podstawowa w Owczarach
Można składać wnioski o przyjęcie do szkoły również dzieci spoza obwodu – planowane jest powstanie klasy I i oddziału zerowego.
Zespół Szkół w Woli Zachariaszowskiej
Powstanie jeden oddział zerowy dla sześciolatków – są wolne miejsca, nadal trwa rekrutacja dla uczniów spoza obwodu szkoły. Powstanie jedna klasa I szkoły podstawowej – nadal można składać wnioski o przyjęcie, również spoza obwodu placówki. W gimnazjum 8 kwietnia zakończono zapisy dla uczniów z obwodu – powstanie jedna klasa I gimnazjum, w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym będą przyjmowani uczniowie na wolne miejsca.
Zespół Szkół w Zielonkach
Przewidywane jest uruchomienie trzech oddziałów zerowych dla sześciolatków. Przeprowadzono rekrutację do klas I szkoły podstawowej, liczba dzieci wskazuje na to, iż powstaną dwie klasy I.
8.04. zakończono zapisy uczniów z obwodu szkoły do klas I gimnazjum – w zależności od zapisanej liczby dzieci z obwodu zostanie podjęta decyzja o ogłoszeniu rekrutacji.

Close Menu
 
21 lipca 2024
Skip to content