Skip to main content
search
Ogłoszenia

Jesteś z Zielonki lub przebywasz często w okolicy? Masz trochę wolnego czasu i chcesz go mądrze i dobrze wykorzystać? Już dziś zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki i zanieś pomoc Rodzinom w potrzebie!

By 31 sierpnia 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2023 przez AO

Wolontariat w Szlachetnej Paczce to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na obojętność wobec najbardziej potrzebujących. Szlachetna Paczka to dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny. Dołącz do wolontariatu w Paczce i doświadcz satysfakcji oraz poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie!

Na obrazku dwie kobiety wolontariuszka i młoda kobieta trzymająca dziecko na rękach

Pomaganie innym pomaga także mnie. Zmieniamy świat na dobre. Zostań wolontariuszem/ką szlachetnapaczka.pl

Doświadcz radości z pomagania.

„Dzięki Paczce mogę sprawić, że płacz osób w potrzebie zamieni się w uśmiech.” – to Ty decydujesz, które z rodzin i jakiego wsparcia potrzebują, by w ich życiu mogła wydarzyć się trwała zmiana na dobre. Weekend Cudów, kiedy przez Twoje ręce pomoc materialna dotrze do najbardziej potrzebujących rodzin, to moment radości, która staje się udziałem każdej ze stron. Szczęście, wzruszenie, poczucie bycia ważnym w czyimś życiu – w tej wielkiej, ogólnopolskiej machinie dobra pozytywne emocje nie omijają nikogo. „Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję, gdy widzę radość u innych. Czuję się, jakbym pomagała zmienić świat na lepsze” – dołącz do wolontariatu w Szlachetnej Paczce i doświadcz satysfakcji i poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie!

To właśnie Ty możesz współtworzyć zespół wolontariuszy w Rejonie powiat krakowski północ w kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. Jeśli tak jak my chcesz zmieniać świat na dobre, wejdź na stronę internetową Szlachetnej Paczki.

Close Menu
 
25 czerwca 2024
Skip to content