Skip to main content
search
Aktualności

Komunikat o formach płatności na rachunek Urzędu Gminy Zielonki

By 21 maja 202111 kwietnia, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 11 kwietnia 2022 przez AO

Płatności na rachunek Urzędu Gminy Zielonki można dokonywać elektronicznie, do czego zachęcamy, lub bez dodatkowych opłat we wszystkich oddziałach pocztowych i banku Santander Polska S.A. (bez prowizji). Jednocześnie informujemy o rezygnacji z obsługi kasowej w Urzędzie Gminy Zielonki.
Ze względu na  powszechny dostęp do płatności elektronicznych oraz utrzymującą się sytuację epidemiczną rekomendujemy Państwu dokonywanie należnych gminie wpłat przelewem na rachunki bankowe gminy Zielonki prowadzone przez Santander Bank Polska S.A.:

  • podatki lokalne i opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na indywidualne numery kont bankowych podane w decyzjach i zawiadomieniach,
  • pozostałe wpłaty należne gminie, w tym opłatę skarbową, adiacencka, czynsz itp. na rachunek bankowy: 02 1910 1048 4400 4026 1131 0019.

Przypominamy, że od roku 2020 gmina umożliwiła dokonywanie wpłat gotówkowych – bez dodatkowych opłat i prowizji – we wszystkich placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju oraz w oddziałach banku Santander Bank Polska S.A.

W celu zrealizowania wpłaty gotówkowej w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale Banku obsługującego gminę konieczne jest podanie przez Wpłacającego numeru rachunku bankowego odbiorcy wpłaty oraz jej wysokość.
Przypominamy też, że nadal istnieje możliwość gotówkowej zapłaty podatków lokalnych tj. podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości u Państwa sołtysów – inkasentów.

Wykaz rachunków bankowych dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content