Skip to main content
search
Koronawirus

Komunikat dla klientów Urzędu Gminy Zielonki

By 12 marca 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 12 marca 2020 przez admin

W związku z kolejnymi stwierdzonymi w Polsce przypadkami koronawirusa, wywołującego chorobę COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo sanitarne, zwracamy się do mieszkańców z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Zielonki i załatwianie spraw drogą elektroniczną lub przez telefon. Numery telefonów do poszczególnych wydziałów dostępne są na stronie internetowej urzędu, korespondencję prosimy kierować na adres: ug@zielonki.pl lub na skrzynkę e-puap.

W związku z zaistniałymi już przypadkami przypominamy, iż osoby chore i wykazujące objawy infekcji powinny zostać w domu oraz informujemy, że nie będą obsługiwane w urzędzie. Przypominamy też, iż wszelkich płatności można dokonywać przelewem  bez dodatkowych opłat na indywidualne rachunki podane w decyzjach i zawiadomieniach, ewentualnie na konto urzędu.
Informujemy, iż od 16.03.2020 r. kasa urzędu gminy będzie nieczynna do 31.03.2020 r.
W przypadku konieczności wizyty w Urzędzie Gminy Zielonki petentów prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości – co najmniej 1 m od innych osób. Jednocześnie informujemy o konieczności przestrzegania zasad zalecanych przez służby sanitarne.

Najnowsze informacje dotyczące korona wirusa są dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus

Close Menu
 
16 kwietnia 2024
Skip to content